25.9.2018, čas: 17:42 Průvodce Českem - InfoČesko.cz | Beskydy.cz | inPhoto počasí
Jeseníky
Na portálu InfoJeseniky.cz.cz najdete 646 památek a turistických odkazů a 9 ubytovacích a stravovacích zařízení.
Hledej >>
Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích


Přihlášení
Login
Heslo


Spolupráce


Jeseníky

Náhodný tip

Počasí
Předpověď počasí

Akce

Akce můžete zařadit do kalendáře zdarma - klikněte zde.

Park sportu Hrubá Voda v pátek spouští nový svah o délce přes 500 metrů!
Park sportu Hrubá Voda v pátek spouští nový svah o délce přes 500 metrů!
Kdy: 28.1.2015
Kde: Hlubočky, PARK SPORTU HRUBÁ VODA HLUBOČKY
Hrubý a Nízký Jeseník
Hlubočky

Zimní radovánky jsou před námi. Vypadá to, že zima konečně nadělí, a to nejen všem školákům, kteří mají za sebou úspěšnou první polovinu školního roku. Již tento pátek 30. ledna má pro své návštěvníky Park sportu Hrubá Voda připravené dvě lákavé novinky.
Za vyznamenání jízdu na bobové dráze zdarma ocení všichni snaživí školáci. Postačí na pokladně předložit kopii vysvědčení s vyznamenáním. V době chytrých telefonů si postačí své vysvědčení vyfotit a dojít si pro jízdu na bobové dráze zdarma.
Všichni netrpělivě očekávají spuštění nové, přes 500 metrů dlouhé, sjezdovky červené obtížnosti. „Říkáme ji Pod Hradem, podle zříceniny hradu Potštejn v blízkosti nového svahu“ uvedl manažer střediska Ing. Drápal. „Naši zákazníci nás denně zavalují dotazy, kdy konečně spustíme nový rychlovlek a novou sjezdovku. Konečně máme odpověď, je to tento pátek 30. ledna.“
Oživení skiareálu Hrubá Voda přichází v den pololetních prázdnin a pár dní před jarními prázdninami. Provozovatelé se velmi těší na své zákazníky. „Podařilo se nám po velkém náporu z konce roku zařídit další pokladní pracoviště, dvě internetové online kamery, bezkontaktní platební terminály na všech pokladnách i v restauraci, spustit plnohodnotný věrnostní systém RESORT CARD, rozšířili jsme počty lektorů v naši lyžařské školičce, nově spouštíme vlek s kapacitou přes 1.000 osob na hodinu a další služby, které přispějí k vyššímu pocitu komfortu ze služeb, které Park sportu Hrubá Voda nabízí,“ shrnul vybrané lednové inovace areálu Ing. Drápal.